7/24 Panjur Servisi: +90 551 970 56 71
İzmir Umut Panjur Kepenk Tamiri

Kepenk Tamiri - İzmir Panjur Tamiri

Kepenk Tamiri

Kepenk Tamiri ve Montajı 

Kepenk sistemleri zaman içinde bakıma ihtiyaç duyar. Eğer bu bakımlar yapılmazsa, çeşitli arızalara sebebiyet verebilir. Bu arızalardan bazıları; kepenk motor arızaları, kepenk kumanda kart arızaları, kepenk sıkışması, kepenk kumandası arızalarıdır. Bakımı yapılmayan ve arızaya neden olan kepenkler için kepenk tamiri gerekir.

Günümüzde en sık kullanılan kepenk sistemi, otomatik kepenklerdir. Elle açılan kepenklere göre daha pratik bir kullanım sağlayan otomatik kepenklerde sıklıkla karşılaşılan arızalardan bazıları; otomatik kepenk motoru arızası, otomatik garaj kapısı kapanmıyor arızası olmaktadır. Elle kepenk sistemleri ya da otomatik kepenk sistemleri konusunda İzmir kepenk tamiri ile güvenli hizmet vermekteyiz. 

Kepenk Tamiri Nasıl Yapılır? 

Kepenk sistemleri arızaya uğramış kişilerin merak ettiği sorulardan biri kepenk tamiri nasıl yapılır sorusudur. Kepenk tamirinde arızaların çeşidine göre tamir yöntemleri de değişmektedir.

Genellikle kepenkler alıcı ve kumanda ile birlikte satılır. Bu sebeple buradan kaynaklanan sorunlarda ikisini bir arada değiştirmek gerekir. 

Eğer elektrik kesintisi problemleri ile karşılaştığınızda, kepenklere güç kaynağı takviyesi yapılabilir. 

Teknik Servis Tamiri Öncesi Yapmanız Gerekenler

Bazı kepenk arızaları kullanıcı hatası veya teknik arızalardan kaynaklanır. Diyelim ki açılma ya da kapanma problemi yaşıyorsunuz. Teknik servis çağırmadan önce kumanda ve pilinizi kontrol ediniz. Eğer burada bir arıza ile karşılaştıysanız varsa yedek kumandanızı kullanın. Son olarak İzmir kepenk tamirservisi ile sorununuzu kolayca çözüme kavuşturabilirsiniz. 

Diğer bir problem ise elektriksel arızalardır. Elektrik kesintisi varsa, sorunun kaynağını öğrenin ve şalterleri kontrol ediniz. Fakat kontrol ettiğiniz takdirde çözüm bulamadıysanız, otomatikkepenk tamiri için teknik servisimize başvurabilirsiniz. 

İzmir Kepenk Montajı 

Ev garajlarınıza, iş yerlerinize, pencerelerinize kaliteli otomasyon sistemleri aracılığıyla en iyi güvenliği sağlamak kepenk montajı ile mümkündür. Özellikle ev ve iş yerlerini güvence altına almak isteyenlerin tercihi olan kepenk sistemleri estetik bir görünüme sahip olmanızı da sağlar. 

Olası tehlikelere karşı korunmak, uzun ömürlü fonksiyonellik sağlamak ve güvenliğinizi üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, otomatik kepenk montajı yaptırarak bunları güvenle sağlayabilirsiniz. 

Kaliteli malzeme, en iyi işçilik performansına sahip olmak için otomatik kepenk fiyatları değişkenlik arz eder. Kaliteli ve uygun fiyat garantisi veren firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi elde edebilirsiniz.